Yasal Uyarı

Ziyaret etmekte olduğunuz sitemiz, avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene ve Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen “Avukatlık Meslek Kuralları”na uygun bir şekilde hazırlanmıştır.

Bu site, sadece müvekkillerimizi ve site misafirlerini bilgilendirmek, mesleki makalelerimizi ve bilimsel çalışmalarımızı yayınlamak amacı taşımaktadır. Web sitemizde yer alan bilgiler, ziyaretçilerin konu hakkında bu sayfanın güncellenme tarihi itibariyle temel fikir edinmesine yardımcı olmayı hedeflemiştir.

Özcü Hukuk&Danışmanık, bu sitede yer alan hukuki nitelikteki bilgi, yazı ve makalelerin kullanılması sebebiyle oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Keza site içerisinde bu bilgilerin yer alması, bunların güncelliği veya doğruluğu hakkında güvence verildiği anlamına gelmemektedir.

İşbu web sitesini ziyaret etmek, site yöneticisine elektronik posta göndermek veya site yöneticisinden elektronik posta almak, hiçbir koşulda avukat müvekkil ilişkisini meydana getirmeyecektir.

ÖZCÜ HUKUK & DANIŞMANLIK


Bu sitede yayımlanan her türlü yazı, tamamen bilgilendirme amaçlı olmakla birlikte herhangi bir tavsiye niteliği taşımamakta ve Türkiye Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmemektedir. Sitenin herhangi bir avukat/müvekkil ilişkisi kurduğu düşünülmemelidir. Bu nedenle okuyucular, profesyonel anlamda yardım talepleri olmadan sadece bu sitede verilen bilgilere göre hareket etmemelidirler. Sitede bulunan bilgiler Avukatlık Meslek Kuralları'na uygun olarak düzenlenmiştir.