KAMER D. ÖZCÜ

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Kamer D. Özcü, Özcü Hukuk&Danışmanlık Bürosu’nun kurucusu ve yöneticisidir (İstanbul). Genel şirket danışmanlığı, sözleşmeler, ticaret ve şirketler hukuku, iş hukuku, uluslararası ticaret ve medeni hukuk ile dava ve ihtilafların halli ve Avrupa Birliği alanlarında çalışmakta ve müvekkillerini Türkiye’de her derece mahkemeler nezdinde temsil etmektedir.

İlaç, reklam ve diğer sektörlerdeki uluslararası lider şirketlerin temsili kapsamında, bu şirketlerin tüm kamu kurum ve kuruluşları ile olan ilişkilerinde ve günlük işleyişlerinde gereken her tür hukuki danışmanlığı sağlamakta olan Kamer D. Özcü, İstanbul Barosu mensubudur, İngilizce bilmektedir.

     kamer@ozcuhukuk.com


Bu sitede yayımlanan her türlü yazı, tamamen bilgilendirme amaçlı olmakla birlikte herhangi bir tavsiye niteliği taşımamakta ve Türkiye Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmemektedir. Sitenin herhangi bir avukat/müvekkil ilişkisi kurduğu düşünülmemelidir. Bu nedenle okuyucular, profesyonel anlamda yardım talepleri olmadan sadece bu sitede verilen bilgilere göre hareket etmemelidirler. Sitede bulunan bilgiler Avukatlık Meslek Kuralları'na uygun olarak düzenlenmiştir.