Hakkımızda

Özcü Hukuk & Danışmanlık Bürosu, kendi alanında uzman avukatları ile müvekkillerine tam kapsamlı hukuki destek sağlamaktadır.

Mevcut hukuki problemler en kısa ve en etkin şekilde çözüme ulaştırılmakta, olası uyuşmazlıkları ise daha başında çözümlenmektedir.

Hedefimiz, müvekkillerimiz için hukuki riskleri minimize ederek, olası problem ve sorunları dava ve/veya icra yoluna gitmeden hukuki yollardan çözümlemektir.

Bu bağlamda, farklı alanlarda uzmanlaşmış, talep ve hedefler doğrultusunda ticari gereklilikleri de en üst seviye göz önünde bulunduran ve her şeyden önce etik değerleri ön planda tutan hukukçu kadromuz ile hedeflerimizi yerine getirmekteyiz.


Bu sitede yayımlanan her türlü yazı, tamamen bilgilendirme amaçlı olmakla birlikte herhangi bir tavsiye niteliği taşımamakta ve Türkiye Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmemektedir. Sitenin herhangi bir avukat/müvekkil ilişkisi kurduğu düşünülmemelidir. Bu nedenle okuyucular, profesyonel anlamda yardım talepleri olmadan sadece bu sitede verilen bilgilere göre hareket etmemelidirler. Sitede bulunan bilgiler Avukatlık Meslek Kuralları'na uygun olarak düzenlenmiştir.