H. BURAK ÖZCÜ

Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan H. Burak Özcü, Özcü Hukuk&Danışmanlık Bürosu’nun kurucusu ve yöneticisidir (İzmir). Bilişim, elektronik haberleşme, fikri mülkiyet alanlarında aktif olarak çalışmakta ve danışmanlık hizmetleri vermekte olup, Bilgi Üniversitesi’nde Bilişim Hukuku Enstitüsü bünyesinde Bilişim Hukuku Master programında Elektronik Haberleşme Hukuku ve Bilişim Hukuku konularında yarı zamanlı dersler vermektedir.

Aynı zamanda Türkiye Bilişim Derneği üyesi ve ISSA (International Security Systems Assocation) Yönetim Kurulu Üyesi olup, ISSA’da hukuk danışmanlığı ve Genel Sekreterlik görevlerini de yürütmektedir. İzmir Barosu mensubu olan H. Burak Özcü, İngilizce bilmektedir.

     burak@ozcuhukuk.com


Bu sitede yayımlanan her türlü yazı, tamamen bilgilendirme amaçlı olmakla birlikte herhangi bir tavsiye niteliği taşımamakta ve Türkiye Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmemektedir. Sitenin herhangi bir avukat/müvekkil ilişkisi kurduğu düşünülmemelidir. Bu nedenle okuyucular, profesyonel anlamda yardım talepleri olmadan sadece bu sitede verilen bilgilere göre hareket etmemelidirler. Sitede bulunan bilgiler Avukatlık Meslek Kuralları'na uygun olarak düzenlenmiştir.